top of page
Zoeken

Filmavond: Soof

  • Foto van schrijver: artblanche8
    artblanche8
  • 17 jun 2015
  • 1 minuten om te lezen

Aanwezig:

Jan Willem, Carlo, Sabina, Margreet, Heleen, Niels

Een aantal van de kunstenaars binnen Art Blanche was vorig jaar naar het "openlucht-filmfestival" geweest in Berg en Bos. Hier draaide die avond de film "Soof".

Omdat er die avond mensen waren die eerder weg moesten om de trein te halen, was de hele groep, voor het einde van de film, al weggegaan.

Door de film alsnog bij Art Blanche te vertonen, kon men toch de afloop van de film zien.

Er was drinken gehaald en wat te bikken en rond kwart voor acht werd de film gestart.

De meesten vonden het een vermakelijke film. Je hoefde er niet heel hard bij na te denken. Het verhaal, in Nederlandse taal gesproken, was simpel van opzet. Een beetje Bridigit Jones achtig.

Aan het einde van de film hielp iedereen hard mee om de spullen op hun plek terug te zetten en de vaat was in een vloek en een zucht schoon en afgedroogd. Een geslaagde avond dus.

289.jpg

198.jpg

 
 
 

OPENINGTIJDEN

Art Blanche medewerkers zijn van maandag t/m donderdag beschikbaar voor informatie, afspraak of een bezoek op onze locatie in Apeldoorn.

Maandag  t/m Donderdag

Van 11:00 tot 17:00

ADRES

Stichting Art Blanche

Condorweg 8
7332 AC Apeldoorn

Tel.  055 8795506

M.   06 46397685

E.    artblanche@hotmail.com

SOCIAL MEDIA

  • Facebook Metallic
  • Twitter Metallic
  • Google+ Metallic
  • YouTube Metallic
Contact

Bedankt!

© by Art Blanche 2015
 

bottom of page